Piczon.pl - Miejsce w Internecie dla każdej kobiety!

Najsłynniejsze postaci show biznesu – zwycięzcy konkursu

Kolejny nowy rok to czas podsumowań, azylia plebiscytów. Jednym z takich plebiscytów był konkurs na najsłynniejsze postaci z show biznesu, w którym to wybierano osoby, które odcisnęły ogromne piętno na swojej dziedzinie. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, a głosować mogli wszyscy bez wyjątku, bez względu na wiek. Pewne wygrać zdawały się oczywistości, ale pozytywne zaskoczenia były też dość częste.

Zwycięzcy plebiscytu

Wśród nominowanych znaleźli się między innymi: Madonna, The Beatles czy Elvis Presley. I choć wszyscy oni byli bezsprzecznie królami swojego czasu, to i tak do zwycięzców wybrani zostali The Beatles. Zespołowi zawdzięczający swoją sławę przede wszystkim dwie rzeczy – po pierwsze oryginalny styl, po drugie ogromne rzesze często fanatycznych fanów, którzy pokochali ich muzykę i styl życia. Wydaje się jednak, że to chyba jednak nie jest jedyny powód, dla którego zespół pokonał innych kandydatów. Przede wszystkim, chyba nie ma drugiego zespołu, który zrobiłby taką karierę w tak krótkim czasie i miał aż tak niesłychany wpływ na to, co dzieje się w muzyce.

Powrót do korzeni

W zeszłym roku pojawiła się nowa płyta The Beatles – „Abbey Road”, która w zasadzie była odświeżoną wersją oryginału. Również w 2010 roku wydano specjalną edycję wydawnictwa „The Beatles Collection Stereo”, w skład którego wchodziły wszystkie albumy zespołu. Oba wydawnictwa pokochała nie tylko nowa generacja, ale rzesze fanów, którzy słuchali The Beatles już w ich najlepszych czasach. To z pewnością pomogło zespołowi w wygranej w konkursie na największą sławę show biznesu.

Konkurenci

Elvis Presley ze swoją charakterystyczną fryzurą i kultowymi ruchami, Madonna, która do dziś konsekwentnie trzyma się swojej oryginalnej stylizacji i koncertowej ekstrawagancji, a także The Rolling Stones, co do których nie ulegało wątpliwości, że to właśnie ten zespół zdominował wprowadzające załamanie w dziedzinie muzyki lata. Łączyło ich jedno – każdy z tych artystów był dla fanów niezwykle ważny, a ich twórczość stała się ikoną dla pokoleń.

Kultowe postacie

Każda z tych, a także wielu innych postaci, niewątpliwie zasługuje na miano legend show biznesu. Ich muzyka, kreacje i skandale wpłynęły na setki tysięcy, o ile nie miliony, ludzi na całym świecie. Ich styl i autentyczność są na swój sposób dziedzictwem dla przyszłych pokoleń.

Podsumowanie

The Beatles wygrali konkurs na największą sławę show biznesu, jednak doceniono także wielu innych wspaniałych artystów, którzy w swoim czasie zdominowali dziedzinę muzyki, a ich muzyka do dziś jest powszechnie słuchana i kultywowana przez rzesze fanów.

Najsłynniejsze postaci show biznesu – zwycięzcy konkursu
Poczytaj również:
TURCJA: KRAJ PIĘKNYCH PLAŻ I HISTORII

W Europie jest wiele państw, które przyciągają turystów z całego świata. [...]

Najsłynniejsze postaci show biznesu – zwycięzcy konkursu

Kolejny nowy rok to czas podsumowań, azylia plebiscytów. Jednym z takich [...]

Piczon.pl

Miejsce w Internecie dla każdej kobiety!

"Kobiecy świat w zasięgu kliknięcia! 💄👠 Odkryj nasz portal dla kobiet - inspiracje, porady, trendy. Wszystko, co kochasz, w jednym miejscu! 💕🌸 Tu znajdziesz ekspertów, którzy doradzą Ci w dziedzinie mody, urody, zdrowia, rodziny, a także w kwestiach zakupowych. Stworzony z myślą o Tobie - z nami zyskasz siłę, pewność siebie i wiedzę, by żyć pełnią życia!"

Zobacz również
  1. Polityka prywatności